Sportovně- relaxační víkend vol.III.

Musím říci, že tento rok v Krkonoších, byl jeden z nej. Moc jsme se na něj těšili a bylo na co. Jako každý rok jsme byli ubytováni v Čáslavské chatě ve Velké Úpě. Tato chatička pro cca 30 lidí, má své tajné kouzlo, hlavně brzy ráno, kdy se vše probouzí.

Všichni jsme se sešli ve středu odpoledne, kdy jsme se ubytovali a byl první program dne Bodyforming. Komplexně protahuje a posiluje celé tělo. Po večeři jsme měli skvělou přednášku od Martinky Kulichové

 

 

Ve čtvrtek se makalo už od rána s Verčou na Workoutu. Dali sme si skvělou snídani (batátové quiche) a byla druhá přednáška se mnou o správném držení těla a jak se správně protahovat aby záda nebolela. Po obědě bylo kraťoučké volno a vyrazili jsme na Army run. Čtyř kilometrový běh s překážkami. Nechybělo ani ocenění nejlepších tímto malým balíčkem. Obsahoval magnezium, elektrolyty a drink před tréninkem.

Večer jsme zakončili řízenou meditací, každý si sáhl do svého svědomí a podvědomí.

Páteční den vypadal následovně, kdo chtěl v 7:00 byla ranní jóga, po snídani volno a kruhový trénink. Skvělý oběd, šipkovaná a třetí blog přednášky od Verunky ohledně mikrobiomu. Poté řízená meditace venku.

V sobotu jsme si vyšlápli Sněžku a ušli celkem 36.323 kroků. Někdo překonal strach a šel si nahoru bosky, jiní se svezli lanovkou. Každý podle svého gusta a ten výhled za to stál.

Cestou jsme překonávali různé strachy 😀

Ohradníky pod proudem

Zažili jsme několik pádů.

 

Ale došli sme v pořádku na Sněžku i zpět do chaty.


 

Ukázka snídaně od našeho skvělého šéfkuchaře.

Batátové quiche

     Děkujeme všem účastníkům zájezdu, jste pro nás inspirací.

Víc takových víkendů a lidí kolem sebe. Člověk si pak uvědomí, jaké krásy jsou kolem nás. Jací lidé nám jdou přes cestu. Že je potřeba se zastavit a nadechnout se. Je fajn se radovat i z maličkostí.

Těšíme se na další rok 2020.

Lucie Koudelová
Miluji fitness a zdravý životní styl, jsem trenérkou a koučkou pro lidi. Ukazuji lidem cestu ke šťastnějšímu životu, zdravým zádům a dokonalé postavě. Autorka E-booku 31 denní změna>> Ti kdo mě ještě neznají, přečtěte si pár řádků o mě. Můj příběh si přečtěte zde >> Žijte v těle, ve kterém chcete žít.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chraňte si své zdraví

  • Instagram
  • Nejnovější příspěvky