Obyčejná holka se sny:

Miluji fitness a zdravý životní styl. Ukazuji lidem cestu ke šťastnějšímu životu a dokonalé postavě.

Kdo jsem?


Jsem Lucie, ráda cvičím, směju se, maluju a cestuju. Miluju svého přítele a sýry, ujíždím na sýrech 🙂 Ráda se bavím s novými lidmi a zjišťuji jak se chovají při různých tématech, co je trápí a snažím se je nasměrovat tou správnou cestou. Povzbudím a na motivuji každého, kdo bude chtít se sebou doopravdy něco změnit. Dělám to, co mne baví a pomáhám lidem nejen ke své vysněné postavě, ale i finanční a životní jistotě.

Co bylo před:

 Na jaře roku 2014 jsem se rozhodla pozměnit svůj život a krom toho, že jsem se začala více hýbat a snažila se více jíst. Pustila jsem se i do vyhledávání nových informací skrze 3D Fitness a úspěšně dokončila a odnesl a si certifikát z funkčního kruhového tréninku. Po návratu jsem začala s trénováním v nedalekém fitku v Golčově Jeníkově a to v Caffé Fitness.

Celý ten proces byl o 180 stupňů otočený, než na co jsem doposud byla zvyklá.

Člověk se stále něčemu novému učí. Zkušenosti a informace se hromadili a v mé hlavě kolovala myšlenka: „mohla bych někdy závodit jako bikina“? Slovo dalo slovo, trénink daly činky a já stála na podiu v plavkách. Neskutečné. Můj životní sen, vyzkoušet si stát tam sama. Věřte, nebo ne dieta nebyla jednoduchá. Měla jsem ale podporu koučů a trenérů.                                                        Soutěžní sezóny byly u konce. Co dál?

Ale ne vždy se mi vše povedlo:

Čím dál více lidí kolem mě si stěžovalo na svojí postavu, jak se sobě nelíbí a na záda, která je bolela. I já nebyla výjimkou. Tělo jakoby se měnilo v želé a záda mě zlobily čím dál více. Nevěděla jsem, co s tím. Měla jsem pocit, že vlastně ani nevím co dělat do budoucna a dělat něco, co mě nenaplňovala, mi přišlo úplně zbytečné.


Přesto jsem musela někam chodit do práce a dělat. Takže jsem dělala růčo fůčo. Zvedala jsem těžké věci ze země a ve skladu, který měl 5 stupňů. 


Byl tu problém:

Nestíhala jsem chodit cvičit, úplně jsem vypustila jakoukoli sportovní aktivitu a jen chodila do práce, kam jsem se opravdu netěšila. Ani má záda se netěšily, nebyly v pořádku a začaly se ozývat. Bedra mě každý den bolela a špatně se mi vstávalo. Byla jsem unavená a měla jsem špatnou náladu. 

Každý den naštvaná, že se nevěnuji tomu, co mě baví- cvičení

Přišel den, kdy jsem si říkala: Takhle to dál nejde! Ten den sem se nemohla ani postavit na nohu, natož jet autem domu. Bolest mi sjela od beder, až do nohy. 

Co se změnilo?

Začala jsem více přemýšlet, proč to tak je, když se snažím cvičit a kde dělám chybu? 

Napsala jsem si co vše v týdnu bych měla dělat, pro to, aby mě záda nebolela. Postupně sem si sepisovala, kdy a jak často cvičit, kdy relaxovat a kdy se protahovat.

 

Vše jsem opakovala týden co týden

Začala jsem točit cviky 


Měla jsem jasno. Vím, že tu musím něco předat.


Chci pomáhat a ukazovat lidem, jak snižovat váhu, tvarovat postavy a plnit jejich cíle. V roce 2017, kdy jsem dostudovala fitness trenéra, jsem své zkušenosti  a to , co jsem se naučila, začala aplikovat. Všechny chtěly nejčastěji hubnout. Jenže…. Pár z nich nechtělo přijít za mnou do fitka. Bály se, bylo jim to nepříjemné, nebo jen nemají čas dojíždět.

A tak jsem se pustila do tvoření po internetu.

Články na témata která mohou člověku otevřít oči a dívat se jinak na fitness svět. Které vás nasměrují správným směrem. Klienti si o mě mohou přečíst plno věcí, ohledně cvičení, shlédnout jaké jsou cviky na záda, články o stravě, skupinových lekcí, jak cvičit doma a spousty dalšího.

Rozhodla jsem se své zkušenosti sdílet s ostatními lidmi, kteří řeší problém s nadváhou, či se jen chtějí začít více hýbat a lépe se stravovat. 

ŽIJTE V TĚLE, VE KTERÉM CHCETE ŽÍT.


Discoformovačka - plánovaná akce 

Jsme opět zpět s ještě bláznivější sestavou cviků.🤗🤩 Přijďte si dát do těla s námi. 📢📢Těšte se na pořádnou dávku endorfinů 🤸‍♀️🤸‍♂️živého Dj 🎧🎼, něco malého k zakousnutí🍇🍎, NOVĚ měření na In Body, nebude chybět Alvin a jeho buráková másla a ochutnání nových proteinových tyčinek. 
Přihlaš se na mail: RESERVECHA@GMAIL.COM
NAPLNÍME LETOS CELÝ SÁL!!!!!!!!!💪💪💪💪

Discoformovačka pro rok 2018 ukončena

Co dál, když chci cvičit?

  • Chceš pokračovat ve cvičení?
  • Potřebuješ, aby tě někdo vedl?
  • Nejsi si jistá, co cvičit?
  • Chceš dostat jasný postup?
  • Chceš vést celý měsíc?
  • Nedaří se ti shodit?
  • Chceš mít výsledky?

Pořádáme živé akce

Sportovně-relaxační víkend v Krkonoších 14.8.-18.8. 2019

 

Kontakt

Nevíte si s něčím rady? Chcete se na něco zeptat? 

E-mail

Fitness@luciekoudelova.cz

Facebook

www.facebook.com