Krkonoše 2018

I letos jste se s námi mohli podívat po krásách Krkonoš. Kdo zaváhal, prohloupil. Od 9.8- 12.8. jsme pořádali Sportovně-relaxační prodloužený víkend na Čáslavské chatě s Pavlikem Chámou, Verčou, Marťou  a se mnou.

Co vše bylo na programu?

Víte co? pusťte si video z celého víkendu 😀

Ranní rozcvičky, funkční kruhové tréninky, meditace v přírodě, jóga, low carb (vlastní kuchař 🙂 ) a samozřejmě přednáška každý večer. O Low Carb stravování vám povídala Veronika Cemperová, o tom, jak správně komunikovat s lidmi Martina Kulichová a se mnou jste se mohli dozvědět, proč vás bolí záda a jaké cviky zvolit na protažení, posílení a mobilitu ramen.

NEZOUFEJTE, V ROCE 2019 JEDEME OPĚT SPOLU.

Malá ukázka, jak se protahovat:

Ukazovali jsme si více cviků, které budu každý týden tvořit a zveřejňovat na mém fb profilu Lucie Koudelová- fitness trenér.  Nezapomeňte mě sledovat i na instagramovém profilu, ať vám neuteče žádná naše nová akce.

Pokračujte se mnou v pohybu a já vás povedu celý měsíc. Získejte mou online péči doživotně.

Kde se v nejbližší době můžeme potkat?

Na Disco-formovačce ve Vilémově

Dne: 22.9.2018 v 09:00-11:00hod. –Rezervovat místo si můžete zde–

BUDU SE NA VÁŠ MOC TĚŠIT.

 

 

Lucie Koudelová
Miluji fitness a zdravý životní styl, jsem trenérkou a koučkou pro lidi. Ukazuji lidem cestu ke šťastnějšímu životu, zdravým zádům a dokonalé postavě. Autorka E-booku 31 denní změna>> Ti kdo mě ještě neznají, přečtěte si pár řádků o mě. Můj příběh si přečtěte zde >> Žijte v těle, ve kterém chcete žít.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chraňte si své zdraví

  • Instagram
  • Nejnovější příspěvky